Plexr plus
Rozlučte se s drobnými nedokonalostmi pleti! Přístroj Plexr plus Vám pomůže dát sbohem nejen výrůstkům, akné, ale třeba i jemným vráskám! A to bezpečně a bez jizev!
CO je to
Co je ošetření Plexr plus
Ošetření přístrojem Plexr plus je velmi rychlé a bezpečné. Tento inovativní plazmagenerátor umožňuje provádění všech neablativních jemných chirurgických zákroků. Plexr spojuje technologii klasických laserů, radiochirurgických skalpelů a laserů s přenosem volných elektronů (FELC) s pulsním světlem a rádiovou frekvencí s využitím plazmy. Ošetřená tkáň sublimuje a brání tak přenosu nežádoucího tepla do okolní tkáně a podkožní vrstvy.
Průběh zákroku
Kontradikce

- kardiostimuláror
- těhotenství a kojení
- závažné autoimunitní onemocnění
- závažné interní onemocnění
- probíhající onkologické onemocnění

Indikace

- nedokonalosti pleti (výrůstky, veruky, seboroické veruky, xantelazmata, jizvy)
- pigmentace
- vyhlazení vrásek (kuřácké vrásky, jemné vrásky pod očima)
- neinvazivní plastika víček
- akné (odstranění jizviček, ošetření akutní fáze)
- lifting obličeje

Aplikace

Zákrok se provádí zpravidla v místním znecitlivění. Po vyčištění a desinfekci, lékař přístrojem ošetří pleť. Rovnou se tvoří jemné stroupky. A to bez jediné kapky krve.

Po aplikaci

Doporučujeme stroupky po ošetření doma desinfikovat a udržovat v čistotě. Doba rekonvalescence po ošetření tvá přibližně 5 dní, poté je vhodné ošetřené místa chránit před slunečním zářením.

Před aplikací

Před aplikací je nezbytná osobní konzultace s ošetřujícím lékařem. Ten po důkladném rozhovoru navrhne a upřesní celý postup ošetření. Provede nezbytnou fotodokumentaci, která je důležitou součástí dokumentace pro posouzení výsledného efektu. Ošetření se provádí ambulantně.

kolik to stojí

Cena za ošetření přístrojem Plexr plus

Nedokonalosti pleti
Pigmentace
Xantelasmata
Vyhlazení vrásek, lifting
Plastika víček

od 1 000 Kč
od 1 200 Kč
od 2 500 Kč
od 2 500 Kč
od 6 000 Kč

objednat
Další zákroky