Niťový lifting Aptos
Potřebujete vyrýsovat a pozvednout kontury obličeje? Niťový lifting zvládne mnohem více!
CO je to
Niťový lifting Aptos
Minimálně invazivní metoda liftingu, při kterém zavedením nití zvedáme různé části obličeje. Navíc díky jedinečnému složení nití s kys. hyaluronovou dodají kromě liftingu i hydrataci, zlepší kvalitu, pevnost, elasticitu a barvu pleti a pleť v místě aplikace nití vypadá zdravěji a pevněji. Nitě jsou plně vstřebatelné. Efekt je okamžitý a vydrží 1,5 - 2 roky.
Průběh zákroku
Kontradikce

- výrazné ochabnutí pleti
- obezita
- nepoddajná, hrubá kůže
- Alergie na plasty, biologické materiály
- Infekce kůže
- Autoimunitní onemocnění
- Těhotenství kojení
- Hepatitida B a C , HIV virus
- Aktivní onkologické onemocnění

Indikace

- Ochablá pleť
- Ztráta objemu tkání
- Povislá pleť
- Asymetrie obličeje
- Dehydratovaná pleť

Aplikace

Po přesunu na zákrokový sál se již ocitáte ve sterilním prostředí, díky čemuž minimalizujeme rizika infekce. Lékař udělá nákres zavedení nití, a injekčně znecitliví místa vpichu. Poté již začne samotná aplikace nití. Celkem zákrok trvá zhruba 30-40 min, celkově u nás strávíte zhruba hodinu.

Po aplikaci

Doporučujeme okamžitě místo chladit, a pokračovat v tom poté po příchodu domů. V případě bolesti je možné užívat analgetika. Místa vstupu jsou doporučujeme nechat 2 dny přelepená. Následující týden doporučujeme necvičit, obličej nemasírovat. V následujících 14 dnech, vyhýbat se výrazným mimickým projevům. Po dobu 14 dní dodržovat klidový režim, vyhýbat se přílišným pohybům tváře a krku a vyhýbat se pobytu na slunci. Maximální efekt je viditelný do 3 měsíců.

Před aplikací

Nutná je konzultace, kde je potřeba, abyste s lékařem probrali vše, co chcete vědět ohledně niťovém liftingu. Dále během konzultace, probíhá fotodokumentace. Den před zákrokem je nutné vysadit léky na ředění krve. Niťový lifting probíhá na našich sálech ASK TORE na ulici Repinova 3316/18. Po příchodu Vás sestřička zavede do šatny, kde se převlečete do jednorázového oblečku. Poté dostanete nachlazené polštářky, které si přiložíte na plánovaná místa aplikace.

kolik to stojí

Cena za Niťový lifting Aptos

Aplikace Niťového liftingu Aptos

od 25 000 Kč

objednat
Další zákroky