Odstranění podbradku
Revoluční přípravek Belkyra vyřeší podbradek jednou provždy!
CO je to
Belkyra
Přípravek Belkyra obsahuje 100% kyselinu deoxycholovou. Aplikace se provádí injekčně do problémové oblasti podbradku. Účinná látka tukovou tkáň rozpustí a ta je následně lymfatickými cestami vyloučena z těla. Odstranění tukových buněk je proces trvalý, jelikož dojde k úplnému rozpuštění. Tuk již se dále nemůže do těchto tukových buněk ukládat. U větších podbradků je pravděpodobné, že bude nutné více aplikací abychom docílili optimálního výsledku. Ošetření je možné opakovat 6x.
Průběh zákroku
Kontradikce

-    extrémn ívyklenutí podbradku
-    autoimunitní onemocnění
-    probíhající onkologické onemocnění
-    těhotenství a kojení

Indikace

-    středně těžké až těžké vyklenutí podbradku

Aplikace

Samotná aplikace přípravku Belkyra se provádí v pololeže, kdy lékař vpichy do zakreslené mřížky aplikuje přípravek Belkyra. Samotná aplikace trvá 20-30 minut dle množství.

Po aplikaci

Na oblast aplikace přiloží pacient opět chladící polštářky. V následujících 7-14 dnech bude oblast oteklá, otok je individuálně výrazný. Dále se můžou tvořit podlitiny, zduření, oblast může být bolestivá, znecitlivělá, zarudlá, zatuhlá, může mravenčit či svědit. Dle potřeby doporučujeme dále doma chladit, popřípadě užít perorální analgetika(Ibuprofen) v případě bolesti. V případě potřeby další aplikace přípravku Belkyra doporučujeme ošetření minimálně po 30 dnech od první aplikace.

Před aplikací

Ošetření předchází konzultace, kde Vám lékař vysvětlí účinek přípravku Belkyra a důkladně proberete všechny Vaše otázky. Během této konzultace probíhá i důkladná fotodokumentace. Samotné aplikace předchází očištění oblasti vhodným povrchovým antiseptikem. Ke zvýšení komfortu pacient oblast chladí připravenými chladícími polštářky. Poté injekčně a kanylačně znecitliví lékař místo lokální manestetikem. Pacient dále pokračuje v chlazení několik minut. Lékař si zakreslí oblast aplikace Belkyry. Pacient dalších několik minut chladí připravenými chladícími polštářky.

kolik to stojí

Odstranění podbradku

Aplikace Belkyra

od 30 000 Kč

objednat
Další zákroky