Fillery
Toužíte po krásných plných rtech, nebo Vás trápí kruhy pod očima či nedostatečný objem tváří? Krása je sice pomíjivá, ale díky fillerům pomíjí pomaleji.
CO jsou to
Fillery
Fillery na bázi kyseliny hyaluronové mají v estetické medicíně dlouhodobě nezastupitelnou pozici. Kyselina hyaluronová je přirozenou složkou kůže. Hydratuje pokožku a zajišťuje její pružnost a pevnost. Výsledek je znatelný ihned po aplikaci, ale vždy je nutná kontrola s odstupem, protože kyselina hyaluronová v tkáni ještě pracuje. Efekt vydrží 12 a více měsíců s ohledem na zvolený produkt a lokalitu.
Průběh zákroku
Kontradikce

- generalizované akutní či chronické
  onemocnění kůže
- anafylaktický šok v anamnéze
- autoimunitní onemocnění
- těhotenství a kojení

Indikace

- redukce hlubokých mimických vrásek
- doplnění objemu či konturace rtů
- bezbolestná augumentace tváří
- tvarování nosů, čelistí, brad a dalších
  obličejových partií
- zpevnění dolní třetiny obličeje
- omlazení celého obličeje
- hydratace pleti

Aplikace

Lékař nanese znecitlivující lokální anestetikum - zpravidla Emlu. Po zhruba 30 minutách pleť očistí, vydesinfikuje místo vpichu a aplikuje dermální výplň. Hloubka vpichu se může lišit s ohledem na ošetřovanou oblast a tím pádem i způsob aplikace.

Po aplikaci

Během 24 hodin po zákroku se vyhněte pití alkoholu, cvičení, saunování, opalování, přehřívání ošetřované oblasti či naopak extrémní zimě.

Před aplikací

Minimálně týden by nemělo u pacienta proběhnout  žádné akutní onemocnění pokožky v místě aplikace.  V den zákroku neužívejte léky na ředění krve (Acylpyrin, Warfarin).  Ošetření se provádí ambulantně.

kolik to stojí

Cena za kyselinu hyaluronovou

Cena závisí na ošetřované oblasti a spotřebě materiálu

dle konzultace

objednat
Další zákroky