Dermální výplně Algeness
Pozorujete na Vaší tváři, jak ten čas letí a všechno tak nějak padá? Algeness Vám vrátí mládí tam, kde byste jej už nečekali!
CO je to
Dermální výplně Algeness
Algeness je přírodní dermální výplň na bázi agaru. Neobsahuje žádné chemické látky, které jsou používány pro výplňové materiály na bázi kyseliny hyaluronové. Neabsorbuje vodu jako kyselina hyaluronová, tím pádem je vidět okamžitý výsledek. Extrémně nízká migrace. Vydrží 12 měsíců a je 100% biodegradabilní.
Průběh zákroku
Kontradikce

- generalizované akutní či chronické
  onemocnění kůže
- anafylaktický šok v anamnéze
- autoimunitní onemocnění
- těhotenství a kojení

Indikace

- redukce hlubokých mimických vrásek
- bezbolestná augumentace tváří
- tvarování nosů, čelistí, brad a dalších
  obličejových partií
- zpevnění dolní třetiny obličeje
- omlazení celého obličeje

Aplikace

Lékař nanese znecitlivující lokální anestetikum - zpravidla Emlu. Po zhruba 30 minutách pleť očistí, vydesinfikuje místo vpichu a aplikuje dermální výplň. Hloubka vpichu se může lišit s ohledem na ošetřovanou oblast a tím pádem i způsob aplikace.

Po aplikaci

Během 24 hodin po zákroku se vyhněte pití alkoholu, cvičení, saunování, opalování, přehřívání ošetřované oblasti či naopak extrémní zimě.

Před aplikací

Minimálně týden by nemělo u pacienta proběhnout  žádné akutní onemocnění pokožky v místě aplikace.  V den zákroku neužívejte léky na ředění krve (Acylpyrin, Warfarin).  Ošetření se provádí ambulantně.

kolik to stojí

Cena za výplně Algeness

Cena závisí na ošetřované oblasti a spotřebě materiálu

dle konzultace

objednat
Další zákroky