Náš příběh
Kdo stojí za AV Aesthetics
AV Aesthetics by ASK TORE

Do našeho týmu patří úžasné sestřičky a hlavně MUDr. Anežka Vochtová. Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a po škole nastoupila na Oční oddělení Městské nemocnice Ostrava, kde pracuje dodnes. Momentálně je na rodičovské dovolené, jeden den v týdnu dochází do Oftalmologické ambulance EUC kliniky v Ostravě a dále působí jako lékařka v Estetické ambulanci AV aesthetics by ASK TORE.O estetickou medicínu se se zájmem věnovala už při studiu na vysoké škole a se ziskem titulu začala získávat i certifikáty v oblasti estetické medicíny. Neustále se v této oblasti vzdělává.

Jsme profesionální estetická ambulance v centru Ostravy. Naším cílem je dělat Vás krásné, spokojené a šťastné.  Využíváme k tomu nejnovější trendy v oboru, zkušenosti a empatii. Těšíme se na Vás!AV aesthetics by ASK TORE vznikla pod záštitou ASK TORE s.r.o., privátní ortopedické ambulance.
Jsme profesionální estetická ambulance v centru Ostravy. Naším cílem je dělat Vás krásné, spokojené a šťastné.  Využíváme k tomu nejnovější trendy v oboru, zkušenosti a empatii. Těšíme se na Vás! AV aesthetics by ASK TORE vznikla pod záštitou ASK TORE s.r.o., privátní ortopedické ambulance.

Do našeho týmu patří úžasné sestřičky a hlavně MUDr. Anežka Vochtová. Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a po škole nastoupila na Oční oddělení Městské nemocnice Ostrava, kde pracuje dodnes. Momentálně je na rodičovské dovolené,  dochází do Oftalmologické ambulance EUC kliniky v Ostravě a Oční EU Vratimov a dále působí jako lékařka v estetické ambulanci AV Aesthetics by ASK TORE.
O estetickou medicínu se se zájmem věnovala už při studiu na vysoké škole a se ziskem titulu začala získávat i certifikáty v oblasti estetické medicíny. Neustále se v této oblasti vzdělává.

Certifikáty

Vzdělání je pro nás jeden z hlavní pilířů naší odbornosti, proto na něj klademe důraz a průběžně získáváme další důležité certifikace.

zobrazit

Časté dotazy

Je zákrok bolestivý?

Záleží na prováděném ošetření, ale vždy se snažíme Vám čas strávený u nás maximálně zpříjemnit. Při pravděpodobnosti bolestivějšího ošetření aplikujeme znecitlivující krém.

Jak dlouho ošetření trvá?

V závislosti na ošetření. Například samotná aplikace botulotoxinu trvá pár minut, ale aplikaci předchází konzultace, takže je dobré počítat zhruba s 30 minutami. Co se týče aplikace dermálních výplní či plazmaterapie, je dobré počítat s cca 1,5 hodinou, z toho samotné ošetření trvá 30-45 min. Ošetření liposculpture 15-30 min jeden program, takže opět záleží na ošetřovaných partiích.

Jaká je u vás objednací doba?

Velmi pružná. Snažíme se vyjít vstříc všem klientkám i klientům ať už na ošetření spěchají nebo se chtějí objednat pár měsíců dopředu.

Kolik stojí konzultace?

Konzultace je zdarma při následném provedení ošetření. Pouze konzultace bez ošetření stojí 400Kč.

Je možné platit kartou?

Ano, v naší ambulanci lze platit také kartou.

dárek
Darujte krásu
Připravili jsme dárek pro Vaše blízké, zakupte jim dárkový poukaz ...
chci poukaz